Czego potrzebuje Twoja potencja, byś czuł się prawdziwym mężczyzną?

Co jest potrzebne, byś czuł się prawdziwym mężczyzną? niestety, ciało modela, fotel prezesa i platynowa karta kredytowa na nic się zdadzą, jeśli twoja męskość będzie cię zawodzić w najintymniejszych chwilach. Potencja to więc dla mężczyzny sprawa kluczowa. tymczasem wielu panów zupełnie nie dba o swoją sprawność seksualną, czekając na pierwszą porażkę, ktora otwiera im oczy, ale tez niestety przynosi frustracje. Nie czekaj na to, dowiedz się, czego potrzebuje twoja potencja i jak o nią dbać.

Czym jest męska sprawność seksualna? Wpływa na nią wiele składowych. Pierwsza to libido, czyli sam popęd seksualny sprawiający, że w ogóle masz ochotę na seks. Kolejna, dla panów zwykle najważniejsza to erekcja, ktora powinna być mocna i trwać wystarczająco długo. Ważny jest też wytrysk w odpowiednim momencie i siła towarzyszącego mu orgazmu. Wszelkie dysfunkcje związane z potencją bardzo źle wpływają zarówno na psychikę mężczyzny, jak i na jakość jego relacji z partnerką. Na szczęście twoja potencja nie jest zupełnie niezależna od ciebie. Dowiedz się, co możesz zrobić.

Potencja a wiek

Dlaczego problemy z potencją najczęściej mają dojrzali mężczyźni? To jeden z naturalnych elementów i objawów starzenia się organizmu. U mężczyzn w okolicach pięćdziesiątego roku życia znacznie maleje poziom testosteronu, ktory bezpośrednio wpływa na popęd seksualny oraz na sprawność. Nie oznacza to, że po pięćdziesiątych urodzinach masz zapomnieć o przyjemnościach erotycznych. Warto natomiast bardziej dbać o siebie, uprawiać więcej sportu oraz sięgnąć po suplementy diety poprawiające potencję i wzmacniające erekcję.

Potencja a tryb życia

Jak mówią seksuologowie, klientami ich klinik i gabinetów coraz częściej są jednak nie pięćdziesięciolatkowie, których ciała odmawiają posłuszeństwa, a mężczyźni znacznie młodsi. Wielu panów mających problemy z erekcją ma około trzydziestu lat, coraz więcej jest dwudziestoparolatków, choć oni chętniej przyznają się do kłopotów w anonimowych ankietach niż korzystają z pomocy lekarza. Dlaczego tak się dzieje? Jedną z przyczyn jest generalnie niski poziom testosteronu u współczesnych mężczyzn. Prawdopodobnie na jego obniżenie wpływa jedzenie faszerowane hormonami żeńskimi, na przykład kurczaki. Nastolatkowie jedzący dużo taniego drobiu mają znacznie niższy poziom męskich hormonów niż ich rówieśnicy trzy dekady temu. Poza tym na poziom testosteronu wpływa tryb życia: sport sprzyja wydzielaniu tego hormonu. Dwudziestolatek, który spędza czas przed komputerem lub telewizorem, odżywia się fast foodem, często sięga po piwo, napoje energetyczne i inne używki ma organizm w takim stanie, jakby przeżył o wiele więcej lat. Tego typu mężczyźni często mają problemu z erekcją i potencją. Problemom sprzyja też nadwaga i otyłość, będąca już prawdziwą plaga dla nastolatków i młodych mężczyzn. Także palenie papierosów obniża sprawność seksualną. Jak się więc okazuje, najważniejszy dla potencji jest zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna. Dzięki temu dbający o siebie dojrzały mężczyzna może być sprawniejszy niż jego o dwadzieścia lat młodszy kolega. Uwaga: młodzi mężczyźni powinni pamiętać, że żadne tabletki na potencję nie pomogą, jeśli nie zmienią oni trybu życia.

Tabletki na potencję

Czym są tabletki na potencję? To dwa rodzaje preparatów. Jedne mają status leków i są dostępne wyłącznie na receptę. Oczywiście, istnieje nielegalny rynek, gdzie można je kupić bez recepty, ale to naprawdę zły pomysł. Przede wszystkim zażywanie ich bez zalecenia lekarza może chwilowo poprawić potencję, a potem jeszcze pogorszyć sytuację, powoduje też sporo skutków ubocznych. Poza tym kupując tego typu preparaty na potencję nigdy nie wiesz czy nie trafisz na podróbkę o zupełnie nieznanym składzie – może to być placebo, a w gorszym przypadku coś trującego. Drugą grupą preparatów są suplementy diety na potencję i erekcję, jakie zupełnie legalnie i bez recepty kupisz w aptece czy sklepie internetowym. To najczęściej preparaty ziołowe lub roślinne, co nie znaczy, że nie działają one na męski organizm. Najczęściej nie tyle wywołują erekcję tak jak słynna niebieska pigułka, ale po prostu poprawiają stan organizmu, by trale poprawić sprawność seksualną. Na jakiej zasadzie działają? Część to tak zwane boostery testosteronu, czyli preparaty, ktore sprawiają, że poziom tego męskiego hormonu rośnie. Inne po prostu poprawiają ukrwienie i zwiększają przepływ krwi do ciał jamistych penisa, dzięki czemu erekcja jest pełna, mocna i utrzymuje się bez problemu na pożądany czas. Wiele z nich ma też działanie takie, jak naturalne afrodyzjaki, to znaczy zwiększa apetyt na seks i sprawia, że odczuwanie satysfakcji seksualnej i orgazmu jest silniejsze. Niektóre z tabletek na potencje, jak na przykład Vialafil mają też dodatkową funkcję: powiększają penisa zarówno jego długość jak i średnicę i jest to trwały efekt kuracji, który nie znika po jej zakończeniu i nie ma skutków ubocznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *