Ekstender – jak działa?

Z pewnością wielu mężczyzn przywiązuje wagę do wielkości penisa. Niejeden pan chciałby mieć taki rozmiar członka, który niewątpliwie zaspokoiłby seksualne potrzeby kobiety. Ci mężczyźni, posiadający „odpowiednich” rozmiarów penisa maga spać spokojnie. Z kolei Ci, niezadowoleni z wielkości przyrodzenia, są zmuszeni do szukania skutecznych sposobów na powiększenie członka. Wśród licznych metod są takie, które w naturalnie i trwale przyczyniają się do uzyskania większego rozmiaru penisa. Mowa jest oczywiście o ekstenderach. Czym są te urządzenia? Jak działają ? O tym możecie dowiedzieć się z poniższego artykułu. Zapraszam do lektury.

Ekstender? Czym jest?

Ekstender, mówiąc w skrócie to pewne urządzenie, które przeznaczone jest do noszenia na penisie w trakcie spoczynku. Dzięki wykorzystaniu możliwości naturalnej regulacji ludzkiego ciała, ekstender w bardzo dokładny sposób dopasowuje się do wielkości członka. Noszenie ekstendera nawet przez kilka godzin w ciągu dnia pozwala osiągnąć wymarzony rozmiar członka. Za sprawą rozciągliwości tkanek penisa można uzyskać wspaniałe rezultaty. Trzeba jednak wiedzieć, że wyłącznie regularne stosowanie tych urządzeń zagwarantuje nam całkowity sukces w postaci powiększonego członka.

W jaki sposób działa ekstender?

Aby wyjaśnić jak działa ekstender, trzeba najpierw wspomnieć, że organizm każdego z nas został w taki sposób stworzony, by mógł się dostosowywać do zachodzących zmian. Członek jest organem, który posiada możliwości rozciągania. Taką właściwość wykorzystuje współczesna medycyna. Wykorzystując przyczepność ekstendera na całkowitej długości członka, urządzenie to uaktywnia naturalną funkcję wzrastania prącia. Komórki penisa , dostosowując się do wytwarzanej siły, zaczynają namnażać. Dla każdego mężczyzny taki proces wzrostu tkanki łącznej członka oznacza wzrost i obwodu i długości przyrodzenia.

Obecnie możliwości rozciągania ludzkiego ciała są wykorzystywane prawie wszędzie; stosuje się je na przykład w celu wyrównania krzywizny palców nóg i stóp, a ponadto do pokrywania uszkodzeń twarzy. Naturalny rozrost tkanek organów ludzkich nie jest nowością, bowiem już wieki temu takie możliwości wykorzystywały ludy plemion afrykańskich do powiększenia różnych części ciała: szyi, ust i uszu.

Gwarantowane efekty płynące ze stosowania ekstendera

Tych zalet ekstendera jest naprawdę wiele. Po pierwsze, jego systematyczne stosowanie gwarantuje nam uzyskanie powiększonej wielkości penisa. Trzeba tylko to skuteczne urządzenie używać codziennie kilka godzin. Warto zatem tak dostosować ekstender, by był on wygodny.

Uzyskanie zadowalających rezultatów jest zależne od kilku ważnych czynników. Bowiem każdy członek jest inny, a więc stosowanie tego samego urządzenia przez różnych panów może przynieść odmienne rezultaty. Ale standardowo już po trzech miesiącach można powiększyć zauważyć powiększenie członka już o 2, 5 – 3, 5 centymetra. Z kolei stosując ekstender dłużej niż te trzy miesiące, można spodziewać się jeszcze lepszych efektów. To, jak długo chcemy stosować to urządzenie będzie zależało od tego, jakie efekty pragniemy uzyskać. Im dłużej stosowany ekstender, tym lepsze i trwalsze powiększenie penisa.

Ważną zaletą stosowania ekstendera jest likwidowanie widocznej krzywizny członka. Taki efekt został potwierdzony badaniami. Liczni panowie odczuli nie tylko korektę krzywizny, ale także zauważyli pogrubienie i wydłużenie penisa. Ekstender stał się też pomocny w likwidacji skrzywienia penisa wynikającego z choroby Peyrony’ego.

Inną zaletą płynącą z zastosowania ekstendera jest to, że mężczyźni mogli wreszcie wyzbyć się kompleksów natury seksualnej. Mężczyźni używający to urządzenie znacznie łatwiej znajdują kobiety swego życia, gdyż mają dużą pewność, że wymagania partnerek zostaną spełnione.

Jak stosować ekstender?

Ekstenderurządzenie do powiększania penisa, można stosować codziennie, niezależnie od godziny – w zależności od tego, kiedy mamy czas. Ale uwaga: łączna suma godzin, w czasie których będziemy nosić ekstender, będzie miało wpływ na wyniki i rezultaty. Dla przykładu: stosowanie urządzenia do powiększania członka dwie godziny w ciągu doby prze okres jednego roku z pewnością da nam taki sam wynik osiągany poprzez stosowanie ekstendera co 12 godzin przez okres dwóch miesięcy. Można robić sobie przerwy,i nie obawiajmy się, że wpłynie to negatywnie na rezultat końcowy. Pamiętajmy jednak, że zaprzestanie używania ekstendera nie spowoduje straty uzyskanych. Do uzyskania trwałych efektów w postaci większego penisa warto stosować to urządzenie zgodnie z instrukcją podaną przez producenta.

Większy penis dzięki ekstenderowi!

Wielu będzie się zastanawiało, dlaczego zdecydować się na zakup tego skutecznego urządzenia. A odpowiedź jest bardzo prosta. Ten całkiem naturalny sposób na powiększenie penisa zagwarantuje nam wielkość członka o jakim śniliśmy zawsze. Aby uzyskać doskonały rozmiar przyrodzenia wcale nie musimy rezygnować z pracy, bowiem ekstendera można używać wszędzie, na spacerze na wycieczce, czy w trakcie jazdy samochodem. Dzięki takiemu urządzeniu nasz członek powiększy się stuprocentowo przy niewielkim wysiłku. A zatem powodzenia!

5,1 k

0 comments on “Ekstender – jak działa?

1 Pingi/Trackbacks dla "Ekstender – jak działa?"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *