Masaż erotyczny

Chcesz, by Twoje pożycie w sypialni było bardziej zmysłowe i pełne pożądania? Jest na to bardzo prosty sposób, z pewnością znany każdemu. Po prostu – masaż erotyczny. Już teraz warto zapoznać się z arkanami namiętnego  masażu. Wówczas  każdy partner będzie mile zaskoczony!  Zastosujmy poniższe wskazówki, by już dzisiaj wieczorem nasz kochanek był zadowolony. Pozwólmy sobie na odrobinę emocji, seksownych pieszczot, by gra wstępna nabrała gorących barw.

Kilka słów o samym masażu erotycznym

Masaż erotyczny to bardzo dobry sposób an rozbudzenie naszych zmysłów, jak również na udaną wstępną grę. Tego typu masaż działa niczym wykwintna a raczej miłosna przystawka. Bowiem zaostrza nieco nasz apetyt na seks, buduje łóżkową  atmosferę i  rozpala nasze zmysły  do czerwoności.

Jeżeli czujecie, że do Waszego łóżkowego pożycia wdarła się typowa nuda, to warto coś z tym zrobić. Możecie zrobić swemu partnerowi miłą niespodziankę – zastosujcie masaż erotyczny.  Warto zatem już dzisiaj poznać wszystkie tajniki tego rozpalającego zmysły masażu. Taki masaż zapewni Wam  pełne rozluźnienie łóżkowej atmosfery, szczególnie jeśli mieliście dosyć ciężki dzień w pracy.  Bardzo czułe głaskanie nie tylko pobudzi zmysły, ale przede wszystkim odpręży i ukoi zszargane nerwy. Z takiego erotycznego masażu każdy partner będzie usatysfakcjonowany.

I jeszcze jedno: erotyczny masaż nie zawsze może  być ukończony stosunkiem oraz orgazmem. Bardzo dobrze jeśli będzie „tylko” miłosnym rytuałem. Ale taki rytuał z pewnością  będzie zbliżał każdego z partnerów, a ponadto zapewni nam poczucie bliskości i bezpieczeństwa.  Taki masaż połączony  z erotycznymi pieszczotami bardzo dobrze sprawdzi się również u kobiet, będących w czasie miesiączki, a także tych, oczekujących na potomstwo.

Jak się przygotować do masażu erotycznego?

Po pierwsze liczy się wygodne ułożenie ciała oraz odpowiednia przestrzeń. Kolejnym krokiem będzie położenie partnera we właściwej pozycji, może na łóżku. Pod głowę warto podłożyć niewielką poduszeczkę, pokropioną wcześniej ulubionym zapachem perfum.  Oprócz wygodnej pozycji, dosyć istotny jest również odpowiedni nastrój. Bardzo dobrze w robieniu nastroju sprawdza się nastrojowa muzyka, zapalone zapachowe świece.  Ale to nie wszystko. Trzeba jeszcze rozgrzać w dłoniach cudownie  pachnący różami  olejek i można zabierać się do wykonywania masażu erotycznego.

Po pierwsze masuj plecy

Na samym początku można masaż zacząć od pleców.  Do tego celu wskazany jest olejek zapachowy – rozgrzany w dłoniach pomaga płynnie głaskać plecy – od dołu,, by później działać na górnej części pleców. W masażu placów bardzo istotne jest głaskanie boków tej części ciała. Bardzo dobrze robi  delikatnie pieszczenie  karku i łopatek ukochanego. Po takiej rozgrzewce warto zastosować masaż z wykorzystaniem kostek lodu. Na początku można przyłożyć je do rąk oraz kostek osoby masowanej, by w następnym etapie  przesuwać nimi po pośladkach i plecach partnera.

Po drugie – koniecznie pośladki !

Masaż erotyczny pośladków można rozpocząć od mocniejszych ucisków. Po krótkim czasie możesz przejść do kolejnej części masażu –  do delikatniejszego  głaskania długimi i bardziej posuwistymi ruchami tychże pośladków. Warto również masażem objąć biodra. Możesz je pieścić opuszkami palców, przy czym bardzo dobrze sprawdza się cichsze pomrukiwanie i lekkie dmuchanie.

Czas na klatkę piersiową

Poproś partnera, by ułożył się w dogodnej pozycji na plecach. Teraz patrząc mu prosto w oczy, powoli masuj go po sutkach. W tym celu możesz przygotować kostki lodu, zabarwione piórka, czy też jedwabne rękawiczki. Raz na jakiś czas delikatnie  ukąśnij partnera, bardzo  zmysłowo mrucząc. Możesz w tym momencie zalotnie patrzeć na swego ukochanego, albo zachowywać się jak rozpieszczony i dosyć figlarny kotek. Gdy Twój partner nie będzie w stanie powstrzymać rozkoszy możesz zawiązać mu ręce. Dopiero teraz możesz swobodnie przejść do następnego punktu masażu. Otóż językiem  prowadź po jego brodawkach, a zaraz  osuszaj je delikatnym podmuchem powietrza. W końcowym etapie możesz zatoczyć parę większych kółeczek wokół torsu partnera, by po chwili sukcesywni przesuwać dłonie niżej, niżej i jeszcze niżej…

Ważna strefa – uda oraz krocze

Istotnym elementem masażu erotycznego będzie naprzemienne dotykanie ud swego partnera  włosami albo językiem; oczywiście przez cały czas patrz mu prosto w oczy. Po krótkim czasie możesz bardzo powoli przejść w pobliże krocza partnera. W tym celu warto  zwilżyć  dłonie olejkiem eterycznym, by za chwile delikatnie masować jądra partnera. Gdy osiągnie on szczyt podniecenia, możesz zacząć pobudzać jego penisa. Jaki sposób wybierzesz – to już Twoja decyzja!

Na zakończenie  warto posłuchać jeszcze jednej rady. Otóż jeśli chcesz zatrzymać orgazm partnera możesz kostkami lodu delikatnie masować jego uda jak też pobliże krocza. Takie lodowate zimno działa bardzo dobrze na orzeźwienie partnera. Po takim erotycznym masowaniu  Twój partner z pewnością chętnie i  Ciebie wymasuje, stosując takie same reguły.

5,0 k

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *