Najpopularniejsze sposoby na poprawę sprawności seksualnej

Mężczyźni chcą być wiecznie młodzi – nie tylko ciałem, ale i duchem. Chcą, by sprawność seksualna jaką mieli będąc dwudziestolatkami czy trzydziestolatkami trwała nadal. Jednakże trzeba pamiętać o tym, że mężczyźni wraz z wiekiem tracą przede wszystkim wigor seksualny i co więcej – pojawiają problemy z erekcją. Ale panowie wcale nie muszą być skazani na wstrzemięźliwość seksualną. Wystarczy, że wyrażą chęć poprawy swojej sprawności. Jest na to kilka sposobów, które wcale nie wiążą się z wizytą u specjalisty. Zanim wybierzemy się do lekarza, warto zadziałać we własnym zakresie. Dopiero, gdy nie zauważymy poprawy, koniecznością będzie wizyta u seksuologa.

By seks znów nabrał blasku

Warto wiedzieć, że najczęstszym problemem, który przyczynia się do obniżenia sprawności seksualnej są zaburzenia erekcji. By odzyskać dawny wigor, i by życie erotyczne znów nabrało blasku, warto przyjrzeć się swoim dotychczasowym nawykom, także żywieniowym. Być może błędy w diecie, być może zbyt duża ilość używek jest kluczem do rozwiązania wszelkich kłopotów?

Znajdź błędy w jadłospisie

Dość często okazuje się, że za zaburzenia erekcji odpowiedzialny jest niewłaściwy jadłospis, oraz korzystanie w dużej ilości z używek.

Do pojawienia się męskich dysfunkcji płciowych może przyczynić się zbyt duża wartość energetyczna posiłków bądź posiłki, którym brakuje kluczowych minerałów i witamin. Przyczyną kłopotów może być również nadużywanie alkoholu bądź wypalanie zbyt dużej ilości papierosów. Wszystkie te czynniki wpływają na zaburzenia w prawidłowym funkcjonowaniu układu hormonalnego i naczyniowego. To z kolei odbija się niekorzystnie na życie intymne – spadek sprawności seksualnej.

Warto wzbogacić swój dotychczasowy jadłospis w witaminy i składniki mineralne, które będą korzystnie wpływały na potencję, libido, właściwie i silne przeżywanie doznać erotycznych czy płodność. Z diety na pewno należy wyeliminować tłuste dania, które podwyższają ciśnienie tętnicze oraz nie wpływają korzystnie na układ sercowo-naczyniowy.

Nie należy zapominać, że choć alkohol (ale w małych dawkach) jest doskonałym afrodyzjakiem, nie należy przesadzać z jego ilością. Zbyt duża jego ilość przyczynia się bowiem nie tylko do senności, ale przede wszystkim do zwężenia naczyń krwionośnych, co powoduje zaburzenia erekcji.

Bezpieczne tabletki poprawiające sprawność seksualną

Na poprawę sprawności seksualnej mogą korzystnie wpłynąć również specjalne tabletki. Nie trzeba zaraz sięgać po „magiczną niebieską pigułkę”. W zupełności wystarczą mniej lecznicze preparaty – suplementy diety. Zawierają one w swoim składzie substancje pochodzenia naturalnego w bezpiecznych dawkach, dzięki czemu ich zażywanie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia.

Jedną z propozycji są tabletki o nazwie Vialafil. To specyfik, do którego przylgnęło miano alternatywy viagry, co podkreśla skuteczność tego preparatu. Warto jednak wiedzieć, że celem Vialafilu jest nie tylko wzmocnienie potencji. Regularne zażywanie tabletek wiąże się z widoczną poprawą sprawności seksualnej i libido. Ponadto łykanie pigułek Vialafil przyczynia się także do dawania większej satysfakcji ze stosunków seksualnych – mężczyzna może intensywniej odczuwać przyjemność płynącą z seksu. Producent zapewnia, że regularne zażywanie tabletek jest w stanie przyczynić się również do powiększenia penisa – nie tylko na długość, ale przede wszystkim na grubość, co dla panów ma ogromne znaczenie. Vialafil wpływa korzystnie na poprawę ukrwienia narządów płciowych. Usprawnia więc przepływ krwi do narządów, a to z kolei ma ogromne znaczenie dla zdrowia.

Specyfikiem, który cieszy się popularnością wśród mężczyzn jest także Deer Antler Plus. Są to tabletki, których głównym składnikiem jest wyciąg z poroża jelenia. Mają one korzystny wpływ nie tylko na stawy, ale przede wszystkim podnoszą chęć na miłosne igraszki.

Dobre efekty, przyczyniające się do poprawy sprawności seksualnej jest także Orgasm Extra. Producent zapewnia, że systematyczne zażywanie tych tabletek jest w stanie wzmocnić potencję nawet o sześćdziesiąt procent. Wraz z regularnym zażywaniem tego rodzaju specyfików wydłuża się również czas trwania stosunku. Panowie nie mają problemów z erekcją, a penis staje się nie tylko twardy, ale i większy (pod względem długości i grubości). W składzie specyfiku znajdują się także substancje, które przyczyniają się do zwiększania intensywności przeżywanego orgazmu.

Gdy domowe sposoby nie przynoszą efektu

Może okazać się tak, że ani zmiana nawyków żywieniowych, ani stosowanie suplementów nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Oznacza to, że problemy tkwią głębiej. Wówczas nie pozostaje nic innego, jak wizyta u seksuologa. Specjalista oceni stan zdrowia mężczyzny, i na podstawie wywiadu lekarskiego oraz ewentualnie zleconych badań pozna przyczynę sprawności seksualnej oraz zleci odpowiednie leczenie.

4,9 k

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *