Porady seksualne – blog

Seksualność jest nieodłącznym elementem naszego życia. To właśnie dlatego dorosłe osoby starają się, by ich intymność nie budziła żadnych zastrzeżeń. Pary w różnym wieku szukają więc sposobów, by nieco urozmaicić swoje życie seksualne i bez trudu odgadywać potrzeby partnera. Bardzo często dochodzi się do tego „metodą prób i błędów”, drogą eksperymentów. Ale życie seksualne nie zawsze jest sielanką, znaną z filmów. Nierzadko pary borykają się również z kłopotami sypialnianymi. Najczęściej jest to związane z obniżeniem libido oraz zaburzeniami erekcji u mężczyzny. Nie należy jednak „zamykać się w sobie” i rezygnować z życia seksualnego. Problemy trzeba bowiem rozwiązywać, a nie czekać aż same znikną.

Dlatego jestem…

Blog ten – wbrew nazwie – nie dotyczy wyłącznie potencji i leczenia zaburzeń. Sukcesywnie będą pojawiać się wpisy, które będą oscylowały wokół tematyki seksualności kobiety oraz mężczyzny. Mile widziane będą wasze sugestie co do zawartości postów. Liczę na to, że za pośrednictwem komentarzy włączycie się do dyskusji oraz podzielicie się swoimi spostrzeżeniami.  A tymczasem życzę przyjemnej lektury!

 

One comment on “Porady seksualne – blog

  1. uważam, że leki na potencję powinny być stosowane po to, żeby odzyskać wiarę w siebie. Problemy często lezą w naszej psychice, więc wystarczy przez jakiś czas pobrać odpowiednie środki i odbudować poczucie własnej wartości. na stronie http://skutecznetabletkinapotencje.pl/ jest ciekawy ranking środków z opiniami uzytkowników

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *