Środki na potencję: nie tylko dla pięćdziesięciolatków

Przyjęło się, że po środki na potencję powinni sięgać mężczyźni dojrzali. Zazwyczaj tego typu suplementy diety są rekomendowane panom dojrzałym, zbliżającym się już do andropauzy. Jednak najnowsze badania wykazują, że środki na potencję najlepiej sprawdzają się jako preparaty profilaktyczne i zdecydowanie są przeznaczone dla znacznie szerszej grupy mężczyzn niż tylko pięćdziesięciolatkowie. Kto jeszcze powinien sięgnąć po tabletki na potencję i jakich efektów można się spodziewać? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym artykule. Mężczyzno – koniecznie to przeczytaj! Kobieto – koniecznie podeślij link swojemu partnerowi!

Czym jest potencja? zazwyczaj tym mianem określa się ogół sprawności seksualnych mężczyzny sprawiających, że jego życie erotyczne jest pełnowartościowe i satysfakcjonujące zarówno dla mężczyzny, jak i dla jego partnerki. Co zatem składa się na szeroko pojętą potencję? Na początek – libido, czyli apetyt na seks. Jesli nie masz ochoty na zbliżenie to jest to symptom zaburzeń potencji. Drugi element to zdolność do osiągnięcia i utrzymania erekcji przez czas niezbędny do odbycia pełnego i satysfakcjonującego stosunku. Trudno tu określić szczegółową normę czasowa, ale każdy mężczyzna wie, kiedy erekcja jest niepełna lub zbyt krótka – to się czuje. Ważne jest także panowanie nad wytryskiem – zarówno zbyt późny jak i przedwczesny wytrysk to dysfunkcja seksualna uniemożliwiająca satysfakcjonujące współżycie. Na koniec do potencji należy też zaliczyć zdolność do przeżywania orgazmu – wbrew pozom i powszechnym przekonaniom  mężczyznom także zdarzają się zaburzenia w tej kwestii.

Kiedy występują zaburzenia potencji?

Co jest przyczyną zaburzeń potencji? seksuolodzy dzielą je na fizjologiczne oraz psychiczne. Trzeba jednak pamiętać, że jedne i drugie często zachodzą na siebie. Na przykład mężczyźnie zdarza się jednorazowa niedyspozycja z powodów czysto fizjologicznych, po czym każde kolejne zbliżenie jest dla niego silnym stresem, bo boi się on porażki. Wówczas pojawiają się zaburzenia erekcji na tle psychicznych, choć czynnik wywołujący problem był jak najbardziej fizjologiczny. tym razem skupimy się na tych własnie czynnikach fizjologicznych. Co do nich nalezy? Przede wszystkim niski poziom testosteronu, czyli najważniejszego hormonu męskiego. Spadek poziomu testosteronu jest silnie skorelowany z wiekiem. Dlatego zapobiegawczo po środki na potencję powinni sięgać mężczyźni po 45 roku życia. to dobry moment, by zadbać o jakość swojego życia seksualnego. Poza tym warto też pamiętać, że niezależnie od wieku zaburzenia erekcji często występują łącznie z nadwagą i otyłością i są efektem złej diety oraz braku aktywności fizycznej. W takiej sytuacji też warto sięgnąć po środki na potencję.

Te środki na potencję zasługują na szczególną rekomendację!

Środki na potencje, jakie przedstawiamy poniżej naprawdę zasługują na uwagę. Są w stu procentach bezpieczne dla zdrowia i nie powodują skutków ubocznych. Cechuje je także bardzo wysoka skuteczność co potwierdzają opinie zadowolonych klientów.

Cobra jest wyjątkowym sposobem, aby zaimponować swojej partnerce, nawet po wieloletnim współżyciu. Cobra jest wyjątkowo skutecznym i silnym środkiem bazującym na unikalnych składnikach z rejonów Azji, Afryki i Pacyfiku. Jest to tak wyjątkowo silna kombinacja, że działa błyskawicznie po zażyciu. Pierwsze co się zmienia to wyjątkowo szybki wzrost podniecenia i twardnienie członka. To wszystko dzięki podstawowemu działaniu Cobry, to znaczy pompowaniu większej ilości niż normalnie krwi do penisa, co powoduje znacznie silniejszą erekcję. Efektem ubocznym tego jest także przedłużenie stosunku, co z pewnością nie ujdzie uwadze Twojej partnerki. Ogólnie, Twoja sprawność sensualna ulegnie znacznej poprawie, a to dlatego, że Ty będziesz także więcej odczuwał, co z kolei spowoduje większe zaangażowanie w stosunek. Cobra wyjątkowo szybko i spektakularnie przywróci sprawność seksualną każdego mężczyzny, niezależnie od wieku i doświadczenia seksualnego. To tym bardziej może być powodem do podziwu i dumy.

Orgasm Extra jest wyjątkowo silnym i profesjonalnym sposobem, który zmieni na zawsze Twoje życie seksualne. Unikalna formuła naturalnych składników została opracowana przez grono naukowców i specjalistów z laboratorium Holand Man BV, którzy wyjątkowo skrupulatnie dążyli do najlepszych wyników, bez wprowadzania szkodliwych lub nienaturalnych składników. W ten sposób uzyskali Orgasm Extra, który powoduje, że Twój stosunek wydłuży się nawet do trzydziestu minut, a Twój penis będzie i dłuższy i twardszy. Twoja partnerka z pewnością zauważy poprawę podczas stosunku seksualnego. Ponadto, preparat ten działa niemalże natychmiast. Powoduje on także wyjątkowo silne doznania dla Ciebie, a Twoje orgazmy będą zwielokrotnione i Twój wytrysk będzie wyjątkowo obfity. Orgasm Extra jest przeznaczony dla każdego mężczyzny, ale głównie dla tych, którzy szukają wyjątkowych doznań. Jednym z najlepszych niewątpliwie efektów tego preparatu jest to, że można powtórzyć stosunek nawet sześć razy w krótki czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *