ViviComb – wygodny sposób na leczenie łysienia

ViviComb to nowoczesny grzebień pozwalający poradzić sobie z problemem łysienia u osób w każdym wieku. Jego systematyczne stosowanie przede wszystkim blokuje wypadanie włosów, a na drugim miejscu pozwala stymulować skórę głowy do ponownego wzrostu włosów. Jest to pierwsze urządzenie dostępne na polskim rynku do domowego użytku wykorzystujące technologię LLLC. Profesjonalne i wyjątkowo skuteczne.

Aprobata Food and Drug Administration

ViviComb to urządzenie w pełni bezpieczne i skuteczne. Przetestowane przez niezależną instytucję o renomowanej sławie na całym świecie: FDA. Produkt przeszedł restrykcyjne testy oraz został sprawdzony pod kątem swojego działania, co dało prawo amerykańskiej instytucji do oceny go jako skuteczny w procesie blokowania procesu łysienia.

Niezależne testy wykazały ponad 90% skuteczność w leczeniu wypadania włosów. Okazało się, że urządzenie zapewnia średni przyrost włosów na poziomie 20%, a dodatkowy efekt, jaki udało się osiągnąć to poprawa kondycji skóry głowy.

Ponadto oprócz akceptacji FDA, grzebień ViviComb posiada również certyfikat, który gwarantuje jego zgodność z jakością ISO.

W jaki sposób działa grzebień? Wykorzystano w nim technologię LLLC, czyli niskoenergetyczny laser, który dotychczas był dostępny jedynie w urządzeniach dostępnych w specjalistycznych ośrodkach medycznych, klinikach i salonach kosmetycznych. Wiązka lasera blokuje proces utraty włosów oraz stymuluje mieszki włosowe do wzrostu włosów. W ten sposób wprowadza włosy w proces anagenu (aktywnego wzrostu), czyli uniemożliwia ich przedwczesne wypadanie.

W grzebieniu ViviComb ważna jest również jego struktura. Przede wszystkim to, że posiada on specjalną formę, która pozwala odgarnąć włosy oraz w ten sposób dotrzeć bezpośrednio do skóry głowy, gdzie laser może zadziałać. Bez specjalnych ząbków byłoby to niemożliwe. Laser bez odpowiednich ząbków byłby blokowany przez włosy i nie mógłby dotrzeć tam, gdzie jego działanie jest najbardziej wskazane. Zaplanowanie tymczasem specjalnej konstrukcji pozwoliło zagwarantować doskonałe efekty, jeszcze dodatkowo intensyfikowane dzięki lekkiej, poręcznej konstrukcji.

ViviComb można zabrać ze sobą wszędzie. Wygodna stacja do ładowania pozwala odstawić grzebień na nią, gdy nie korzystamy z urządzenia i mieć pewność, że będzie on zawsze gotowy do użytku. Brak kabla z kolei sprawia, że grzebień pozostaje do dyspozycji także poza domem. Z kolei intuicyjna obsługa sprawia, że korzystanie z ViviComb jest bardzo proste. Po grzebień wiele osób sięga bez zaglądania do instrukcji obsługi.

Wysokie bezpieczeństwo

Grzebień ViviComb to również w pełni bezpieczne urządzenie, które nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Skutecznością dorównujące inwazyjnym zabiegom, po których musimy kilka dni dochodzić do siebie. Ma również ten atut, że można z niego korzystać w każdym momencie życia, bez konieczności rezygnacji z pracy, czy dzielenia się informacjami o tym, że stosujemy metodę przeciwko łysieniu.

ViviComb zapewnia dyskrecję stosowania oraz wysoką wygodę. Nie trzeba posiadać żadnych dodatkowych umiejętności, by z niego korzystać. Nie jest wymagana również duża ilość pieniędzy. ViviComb jest dostępny w atrakcyjnej cenie. Jednorazowy wydatek nie wymusza konieczności dokupowania elementów zmiennych. Wszystko to sprawia, że laserowy grzebień to zdecydowanie tańszy, a przy tym bardzo skuteczny sposób na wypadanie włosów niż większość metod dostępnych w ekskluzywnych salonach odnowy biologicznej, klinikach medycznych, czy salonach kosmetycznych.

Czy warto?

Dziewięć na dziesięć mężczyzn stosujących ViviComb jest zadowolonych z efektów używania laserowego grzebienia i poleca go innym. Tak przynajmniej mówią statystyki.

Jednak najwięcej można powiedzieć, oceniając efekty terapii na konkretnych przypadkach. Na stronie producenta można zapoznać się ze zdjęciami obrazującymi efekty stosowanie terapii: zarówno przed, jak i po. Oglądając efekty działania ViviComb, można podjąć decyzję odnośnie tego, czy laserowy grzebień spełni nasze oczekiwania, czy nie.

Obiektywnie rzecz ujmując, można liczyć na to, że w systematycznej terapii ViviComb efekty są zadowalające już po kilku tygodniach, natomiast optymalny cel zabiegów można osiągnąć po kilku miesiącach stosowania grzebienia.

Samo korzystanie z grzebienia nie jest przy tym niezbyt skomplikowane. Nie wymaga przy tym też dużego nakładu czasu. Wystarczy średnio osiem minut kilka razy w tygodniu. Tyle jest w stanie zazwyczaj poświęcić nawet bardzo zajęta, zapracowana osoba.

One comment on “ViviComb – wygodny sposób na leczenie łysienia

  1. ZGADZAM SIĘ! WARTO BYŁO ZARYZYKOWAĆ. ŁATWY I BEZPROBLEMOWY W UŻYCIU I SKUTECZNY. ZAHAMOWAŁ W MOIM PRZYPADKU ZNACZNIE WYPADANIE WŁOSÓW. WYKONUJE KILKA NAŚWIETLEŃ W CIĄGU DNIA OD KILKU MIESIĘCY- EFEKTY REWELACYJNE! SZCZERZE MOGĘ POLECIĆ!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *